Acil Servis

Acil Servis Bölümümüz yıl boyunca her gün 24 saat her yaş grubundan hastaya hizmet vermektedir. Hastalarımız ilk gelişte deneyimli doktor ve acil tıp teknisyeni personel kadromuz tarafından karşılanır.

Acil servis bünyesinde trafik kazaları, kalp krizi, solunum yetmezliği gibi hayati tehlike yaratabilecek durumlarda resüsitasyon için kullanılan defibrilatör ve hava yolu malzemeleri bulunan ‘Canlandırma Odası’ , küçük yaralanmaların değerlendirilip tedavi edildiği, alçı uygulaması yapılan ‘Acil Müdahale Odası’, hastalarımızın monitörlü gözlem altında tutulabildiği  ‘Acil Müşahade Odası’ mevcuttur.

Acil Serviste muayene olan hastalarımız laboratuvar hizmetlerini kesintisiz 24 saat alabilmektedir. Röntgen ve ultrason gibi radyolojik görüntüleme yöntemleri Radyoloji uzmanımız tarafından değerlendirilir. Hasta bilgileri ve tetkikleri elektronik ortamda kayıtlı tutularak sonraki başvurularda, hasta bilgilerine hızlı ulaşım sağlar.

İyi bir sağlık hizmeti multidisipliner yaklaşımla mümkündür. Gerekli durumlarda plastik cerrahi, genel cerrahi, ortopedi, kardiyoloji, nöroloji, kadın doğum hastalıkları, nefroloji, üroloji, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları branş doktorlarımız tedavi sürecine katılabilmekte ve Anestezi Yoğun Bakım ile prematüre Yoğun Bakım Servilerimize yatış sağlanmaktadır.

Acil Servise daha güvenli ulaşım için ya da dış merkez hastanelerden sevk sırasında deneyimli acil tıp teknisyenlerinden ilk tıbbi bakımı alabileceğiniz ambulans hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Yabancı uyruklu hastalarımız dil problemi yaşamadan en iyi sağlık hizmetini alabilmektedir. Acil Servisimizde güvenliğiniz için 24 saat kesintisiz kapalı devre kamera sistemi vardır. 

Daha fazla bilgi için : 0232 341 67 67 arayabilirsiniz.

f

E-Bülten

Whatsapp Destek

Batıanadolu Hastaneleri

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?